KiManna

Vychannelováno od Leonie Faye

Tento systém práce s energií je naprosto unikátním mezi ostatními liniemi Reiki. Pracuje s  Paralelními vesmíry a sjednocuje roztříštěnou osobnost našeho Já. V každém sporu, citovém vypětí zanecháte v situaci střípek svého Já a KiManna nám pomáhá je sjednotit.Posiluje všechny ostatní druhy Reiki. KiManna je o osobnosti a o síle, kterou člověk má hluboko uvnitř. O bytosti světla v nás. Obsahuje jednoduché a účinné techniky, které člověku pomohou dále prohlubovat svoje poznání. Je určená těm, kteří se rozhodli sami na sobě hloubkově pracovat a sjednotit svoji mysl, duši, tělo a ducha.

Ki Manna je systém, který nechá vyjít najevo tvé hodnoty jako duchovní bytost.Pracuje v minulosti, přítomnosti i daleké budoucnosti.Obrazek

Je to šamanská léčivá metoda, která nenechá vyjít najevo jen ztracené částí duše, ale napomáhá zároveň „onemocněné" a „unavené" duše zase oživit a duchovně nakopnout. Léčí na dosavadní životní cestě prolité slzy a odkrývá krásné a příjemné části světelné podstaty vlastní duše.

Poznáš své síly, jak v duchovních, tak i fyzických vibrací, které se dají zažít v času a prostoru.

Podporuje všechny ostatní léčivé metody a systémy reiki prostřednictvím jednoho symbolu, který se dá nadále čísly a barvami používat.

Zasvěcení se provádí kontaktně i na dálku.

Po přijetí energie KiManna a zpracování informací můžete dále energii předávat dál i jako Mistr.

Naprosto úžasná a pohádková síla, která stojí za to blíže prozkoumat :o))

Chcete vědět víc?? Optejte se!!!